Menu
Menu

Kia Fan Premium Sadakat Programı

Kia Fan Premium Sadakat Programı Nedir?

Kia Fan Premium Sadakat Programı, kullanıcılarına birbirinden avantajlı ayrıcalıklar tanıyan, kullandıkça ve harcadıkça kazandıracak avantajlı bir yeniliktir!

Kia sahibi olmanın avantajlarını kat kat hissedeceğiniz Kia Fan Premium Sadakat Programı’na Kia Yetkili Servislerinde ve Kia Fan üzerinden ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz.

Kia Fan Premium Sadakat Programı Ayrıcaklıklarından Kimler Faydalanabilir?

Bireysel ya da kurumsal olarak bir veya birden çok Kia sahibi iseniz, Kia Fan Premium avantajlarına hak kazanabilirsiniz.

Kia Yetkili Servislerinde İndirim Avantajları!

Kia Fan Premium Sadakat Programı ile tüm Kia Yetkili Servislerinde aracınızın yaşına göre %20’e varan indirimler kazanabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız servis harcamalara göre topladığınız puanlar hesabınıza aktarılır, biriken puanlarınıza göre de ekstra %10’a varan indirim fırsatı elde edebilirsiniz.

*İndirim oranları alttaki tablolarda yer almaktadır.

Kia Fan ile Daha Fazla İndirim Kazanmak Elinizde!

Kia Fan Premium üyeliğinizle hem aracınızın yaşı artıkça hem de aracınızın hasar, mekanik ve aksesuar ihtiyaçlarını orijinal parçalar ile Yetkili Servislerimizde karşıladıkça puan biriktirir ve indirim oranınızı artırabilirsiniz.

Marka iş birlikleriyle fırsatlar cebinizde!

Kia Fan Premium Sadakat Programı’na üye olanlar, yalnızca araçlarıyla ilgili yaptıkları işlemlerden puan kazanmakla kalmıyor, birçok farklı markanın kendilerine özel sunduğu fırsatlardan da yararlanıyor. Gıdadan eğlenceye kadar 18 farklı kategoride yer alan birçok marka, yalnızca Kia Fan Premium Sadakat Programı’na üye olanlara özel indirimler sunuyor. Sadakat programına üye olanlar, Kia Fan Mobil Uygulaması üzerinden marka iş birlikleri kapsamında kendilerine sunulan avantajları anında görüntüleyip yararlanabiliyor.

Harcamalarınızın Karşılığını Anında Avantaja Dönüştürün

Yetkili Servislerimizde yapacağınız her 1 TL orijinal parça ve orijinal işçilik harcamasında 1 puan kazanırsınız (1 Puan,1 TL’ye eşittir).

Kia Fan Premium Sadakat Programı’na yeni kayıt olan üyelerimiz için, 01.01.2014 tarihinden üyelik başlangıç tarihine kadar yapmış oldukları servis harcamaları da puanınıza dahil edilecektir.

Ücretsiz ve Kolay Üyelik

Bireysel, kurumsal ya da yetkilendirilmiş Kia kullanıcısıysanız; Yetkili Servislerimiz aracılığıyla Kia Fan Premium üyeliğinizi hızla, kolayca ve ücretsiz olarak başlatabilirsiniz.

Kia Fan Premium Sadakat Puanlarının Kullanımı

Aracınız 3 yaşına geldiğinde istediğiniz Yetkili Servisimizde yapacağınız orijinal parça ve aksesuar harcamalarında kullanabilirsiniz.

ARAÇ YAŞINA GÖRE İNDİRİM
ARAÇ YAŞI
3
4
5
6 ve üzeri
İŞÇİLİK VE ORİJİNAL PARÇA İSKONTO KAZANIM ORANI
5%
10%
15%
20%

Ayrıca tüm Petrol Ofisi anlaşmalı servislerde motor yağ kullanımlarında %15 motor yağ indiriminden yararlanabilirsiniz.

HARCAMA MİKTARINA GÖRE İNDİRİM
KAZANILAN PUAN(*)
3.000 - 5.999
6.000 - 8.999
9.000 - 14.999
15.000 ve üzeri
EK İNDİRİM (İSKONTO) KAZANIM ORANI
2%
4%
6%
10%

* 1 TL=1 Puan

Araç yaşı veya harcama tutarı hangi aralığa karşılık gelirse o oranda parça ve işçilik indiriminden faydalanırsınız. Örneğin; 6 yaşında aracınız ve 15.000 TL üstü geçmiş harcamanız varsa toplam indirim oranınız %30 olacaktır. Orijinal parça ve orijinal işçilik fatura tutarınız 1.000 TL ise ödeyeceğiniz tutar 700 TL+KDV’ye düşer.

Kia Fan Premium Sadakat Programı hakkında detaylı bilgiye www.kia.com.tr internet sitemizden ve Yetkili Servislerimizden ulaşabilirsiniz.

Kia Fan Premium Sadakat programının tüm hakları Çelik Motor’a aittir. Program ile ilgili hizmetler Çelik Motor ve program ortakları tarafından sağlanmakta olup Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde geçerlidir. Çelik Motor’un söz konusu koşulları değiştirme hakkı saklıdır.

Çamlıca