Menu
Menu

Görseldeki araçlar ile satışa sunulan araçlar arasında farklılık bulunabilir.

Galeri

Kia XCeed: Ruh X'iniz...

Onu en iyi, artan kalp atışlarınız ve içinizi kaplayan heyecan anlatır çünkü yıllardır beklediğiniz ruh eşiniz, artık yeni yol arkadaşınız. Kia XCeed.

Kia XCeed Dış Tasarım

Sportif bir SUV bakışı.

XCeed, çift çıkışlı gümüş egzozuyla dikkatleri üzerine toplarken, 3D arka led lambaları sayesinde de sportif tasarımını tamamlıyor!

Projeksiyon tipi LED ön farlar

18 inç alüminyum alaşım jantlar

Isıtmalı ön koltuklar

Elektrikli açılabilir yarı panoramik cam tavan

Elektrikli ve hafızalı bagaj kapağı

Led arka farlar

Kia XCeed İç Tasarım

Hayalinizdeki tasarım: Kia XCeed!

Her bir detayının sizin hayallerinizdeki gibi tasarlandığını XCeed’in koltuğuna oturduğunuz ilk anda anlayacaksınız.

10,25 inç dokunmatik ekranlı multimedya eğlence sistemi

Navigasyon sistemi

Kablosuz şarj sistemi (Wireless charger)

Deri koltuklar

12,3 inç full dijital gösterge bilgi ekranı

Sürüş modu seçimi

Deri vites topuzu

Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi

XCeed Renk Seçenekleri

İnci siyah (1K)

Fiyat listesi ve Kampanya sayfasını görüntülemek için tıklayınız

Fiyat Listesi

XCeed Fiyat Listesi

XCeed
1.5L 160 PS DCT (Otomatik)
XCeed 1.5L 160 PS DCT (Otomatik)
Fiyat: 1.590.000 TL
Kampanyalı Fiyat: 1.560.000 TL
Teklif Formu
XCeed
1.5L 160 PS DCT (Otomatik)
XCeed 1.5L 160 PS DCT (Otomatik)
Fiyat: 1.640.000 TL
Kampanyalı Fiyat: 1.520.000 TL
Teklif Formu
XCeed
1.5L 160 PS DCT (Otomatik)
XCeed 1.5L 160 PS DCT (Otomatik)
Fiyat: 1.730.000 TL
Teklif Formu
XCeed
1.5L 160 PS DCT (Otomatik)
XCeed 1.5L 160 PS DCT (Otomatik)
Fiyat: 1.770.000 TL
Teklif Formu
XCeed
1.5L 160 PS DCT (Otomatik)
XCeed 1.5L 160 PS DCT (Otomatik)
Fiyat: 1.830.000 TL
Teklif Formu

Kia Yeni XCeed


Yüksek sürüşlü bir deneyim sağlayan, konfor alanından ayrılmadan deneyimleyebileceğiniz kia yeni xceed modelleri, geleneksel bir aile otomobili olarak görünüyor. Bazı büyük siyah tampon koruyucuları, yükseltilmiş süspansiyon ve tamamen gelişmiş arazi araçlarındaki koruma levhalarını taklit eden kontrast oluşturan kaplamalarla birlikte gelir. Hafifçe yükseltilmiş görünümüne rağmen, XCeed'in iç mekanı ceed hatchback ile neredeyse aynı tasarıma sahiptir. 


XCeed Fiyat Listesi

için fiyatlistesine tıklayınız    


Bu Fiyat Listesindeki Fiyatların Geçerliliği 28/02/2023'dür Kia Fiyat Ve Kampanyaları Haber Vermeksizin Değiştirme Hakkına Sahiptir.


 Yeni Kia Xceed Modelleri 

 

 Kullanışlı bir dizi koltuk ayarıyla ön tarafta yeterli miktarda alan bulunmaktadır. Şehir içinde kullanıyorsanız Kia XCeed sizin için çok idealdir. Aynı zamanda otoyol gezintileri için de yeterince güçlüdür. Düzenli olarak uzun mesafeli yolculuklar yapıyorsanız, en güçlü ve konforlu araç denilebilir. 

 


 Kia XCeed'i sürüşlerinde keskin virajlarda çok fazla eğilmiyor ve dört tekerlekten çekişi olmamasına rağmen çok fazla tutuşa sahiptir. 

 

 Yeni Kia Xceed Özellikleri 

 

 Kia XCeed'in ışık kontrolleri, şehir içinde araç kullanmayı oldukça kolaylaştırıyor ve çok çeşitli standart güvenlik özellikleriyle birlikte geliyor. Sportiflikten çok güvenliğe öncelik veren küçük bir SUV arıyorsanız, Kia XCeed dikkate alınmaya değer. Fakat test sürüşü yapmaya değer daha rahat ve ferah birçok alternatif bulunmaktadır.

 

 Şehir içi yollara dağılan çukurları ve hız tümseklerini emmede harika bir performansa sahip olan Kia yeni xceed modelleri kenarlı sırtlar ve tümseklerde sizi asla sarsmaz. Sürüş pozisyonu da oldukça iyi olan Kia XCeed otomobillerde koltuk ve direksiyon, tam olarak istediğiniz yere konumlandırılmakta, ileri ve geri ve yukarı ve aşağı ayarlanıyor özellikte olmaktadır. Ayrıca manevra yapmanıza yardımcı olması için standart olarak bir geri görüş kamerası da mevcuttur. 

 

 Yeni Kia Xceed Kullanım Rahatlığı 

 

 Kia XCeed direksiyonları hafif ve hızlı tepki veriyor. fazlasıyla yol tutuşu sağlıyor. Sizi yolda güvenli ve emniyetli bir şekilde götürüyor. Yükseltilmiş süspansiyon, XCeed'e binmenin ne kadar konforlu ve güvenli olduğunu göstermektedir. 

 

 Depolama için ön koltukların arkasında büyük kapı bölmeleri, bir çift bardak tutucu ve cepler de bulunmaktadır. Kullanışlı bir şekilde daha büyük bir bagaja sahip olan Kia yeni XCeed serisi oldukça kullanışlı bir donanıma sahiptir. Aynı zamanda arka koltuklar iki bölüme katlanır, bu şekilde çok geniş bir alan oluşur. 

 

 XCeed'e takılan güvenlik teknolojisi, aldığınız modele bağlı olarak otomatik acil frenleme, şeritte kalma yardımı, sürücü dikkat izleme, hız limiti tanıma ve uyarlanabilir hız sabitleyici içermektedir. XCeed sahiplerinin arabalarından çok memnun olduğunu kanıtlayan araç sahibi memnuniyeti anketinde de çok rahat bir şekilde görülmektedir. 

-Kia Yetkili Bayi Ve Servisi Baykaralar


Çamlıca