Menu
Menu

Görseldeki araçlar ile satışa sunulan araçlar arasında farklılık bulunabilir.

Galeri

Üçüncü nesil Kia Ceed Birinci sınıf konfor

Ne zaman nereye gitmek istiyorsanız oraya Kia Ceed ile gidin, özgürlüğü hissedin.

Kia Ceed Dış Tasarım

Kia Ceed hayranlarına hak vereceksiniz

Baştan sona yenilenen modern tasarımıyla Kia Ceed sizi etkilemekle kalmayacak, güçlü performansı sayesinde geride bıraktıklarınız da onu hayranlıkla izleyecek.

Projeksiyon tipi halojen ön farlar

Led arka stop lambaları

17 inç Alüminyum alaşım jantlar

Kia Ceed İç Tasarım

Çarpıcı ve geniş iç tasarımıyla Kia Ceed

Direksiyondan kumandalı vites kulakçıkları

12,3 inç Full Dijital Gösterge Bilgi Ekranı

Otomatik klima

Deri ve kumaş kombinasyonlu koltuklar

Elektrikli park freni

Sürüş modu seçimi

Deri vites topuzu

60/40 Oranında katlanabilir arka koltuklar

Yeni Ceed HB Renk Seçenekleri

1K İnci Siyah

Fiyat listesi ve Kampanya sayfasını görüntülemek için tıklayınız

Fiyat Listesi

Yeni Ceed HB Fiyat Listesi

Yeni Ceed HB
1.5L 160 PS DCT (Otomatik)
Yeni Ceed HB 1.5L 160 PS DCT (Otomatik)
Fiyat: 1.500.000 TL
Teklif Formu

Kia Ceed Hb


Baştan sona yenilenen modern tasarımlara sahip olan Kia Ceed Hb, güçlü performansı ile kendine hayran bırakmaktadır. Üçüncü nesil kia ceed hb modelleri birinci sınıf konfor sunmaktadır. Çevre dostu, kullanışlı ve güvenli olan Kia Ceed HB, sahip olduğu yenilikçi teknoloji ile fark yaratmaktadır. Otomotiv pazarındaki varlığını güçlendirdiği gibi yeni sürücülerin de ilgisini çekmektedir.

Kia Ceed Hb Fiyat Listesi


için fiyatlistesine tıklayınız    

Bu Fiyat Listesindeki Fiyatların Geçerliliği 28/02/2023'dür Kia Fiyat Ve Kampanyaları Haber Vermeksizin Değiştirme Hakkına Sahiptir.


 Kia Ceed HB Modelleri İncelemesi

 

 Avrupa yollarında görmeye alıştığımız kia ceed hb modelleri Slovakya'daki tesislerde üretilmektedir. Bu zamana kadar birçok tasarım ödülü almış olmakla birlikte Kia Ceed HB modellerinin Avrupa'daki pazar konumu da sağlamlaşmaktadır. Geniş ve uzun bagaj hacimleri ile diğer araçlardan ayrılmaktadır.

 


 Kia Ceed HB Modelleri Özellikleri

 

 Şehir içinde kullanım kolaylığı sunan Kia Ceed HB modelleri, baştan sona yenilenen tasarıma sahip olmaktadır. Gezilere, tatillere ve farklı spor faaliyetlerine gitmek için Kia Ceed HB modelleri tercih edilmektedir. Yüksek yapısı ve güvenlik önlemleri sayesinde şehirli otomobil olarak dikkat çekmektedir Gelişmiş araç içi özellikleriyle sınıfının en ileri teknolojisini kullanmaktadır.

 

 Kia Ceed HB Modelleri ÖTV ve MTV Ödemeleri

 

 Taşıtların motor hacimleri ve vergisiz ham bedelleri göz önüne alınarak Özel Tüketim Vergisi uygulanmaktadır. Kia Ceed HB modellerinde alınan ÖTV vergisi % 80 olmaktadır. ÖTV oranlarının üzerine aynı zamanda % 18 KDV de eklenmektedir. Motorlu Taşıtlar Vergisi, aracın yaşına ve koltuk sayısına göre belirlenmektedir.

 

 Fonlarda ve vergilerde meydana gelebilecek değişiklikler, tavsiye edilen perakende anahtar teslim satış fiyatına yansıtılmaktadır. Özel Tüketim Vergisi oranları yasal mevzut değişikliklerine bağlı olarak değişmektedir.

 

 ÖTV oran değişiklikleri de anahtar teslim fiyatına etki etmektedir. ÖTV hesaplaması, araç ve opsiyon toplam bedeli üzerinden yapılmaktadır. Bayiler Kia Ceed HB modelleri için kendi satış fiyatlarını belirlemekte serbest olmaktadır.

 

 Kia Ceed HB Modelleri İç ve Dış Donanım

 

 Kia Ceed dış donanımında alüminyum alaşım jantlar, lastik bakım kiti, projeksiyon tipi halojen ön farlar, otomatik yanan farlar ve ön sis farları bulunmaktadır. Gövde rengi kapı kolları, arka park sensörü ve gövde rengi arka tampon da diğer dış donanımları arasında yer almaktadır. Sürüş modu seçimi yapılabilmektedir.

 

 İç donanım olarak kumaş koltuklar, manuel klima, geri görüş kamerası, gözlük saklama bölmesi, elektrikli park feneri ve 6 adet hoparlör bulunmaktadır. Hız sabitleyici, çocuk güvenlik kilidi, lastik basınç izleme sistemi ve uzaktan kumandalı merkezi kilit, güvenliği sağlamaktadır. ABS fren sistemi, tekerleklerin kilitlenmesini önlemektedir. Motor kilitleme sistemi sayesinde hırsızlık olaylarının önüne geçilmektedir.


-Kia Baykaralar yetkili satıcı ve kia yetkili servisi

Çamlıca