Menu
Menu

Görseldeki araçlar ile satışa sunulan araçlar arasında farklılık bulunabilir.

Galeri

Yeni Kia Niro

Sadece daha büyük düşün.

Heyecan verici tasarım.

Yolunuzu elektriklendirin.

Her detayda etkileyici ve kendinden emin tasarım.

Örnek metin Ön Çarpışma Engelleme Asistanı (FCA)

Kör Nokta Çarpışma Önleme Asistanı (BCA)

Şerit Takip Asistanı (LFA)

İç Tasarım

Verimli, güçlü bir sürücü.

Daha duyarlı bir sürüş ve gerçekten keyifli bir sürüş deneyimi sağlayan bir dizi yüksek teknoloji ürünü yenilik var. Örneğin, Niro'yu her zaman mevcut sürüş durumuna uyarlayabileceğiniz "Eko", "Konfor" ve "Spor" modları.

10,25 dokunmatik ekran

Multi mod kontrol paneli

Kablosuz şarj sistemi (Wireless Charger)

Sürüş modu seçimi

Yeni Niro EV Renk Seçenekleri

Snow pearl beyaz (SWP)

Fiyat listesi ve Kampanya sayfasını görüntülemek için tıklayınız

Fiyat Listesi

Yeni Niro EV Fiyat Listesi

Yeni Niro EV
204 PS Otomatik
Yeni Niro EV 204 PS Otomatik
Fiyat: 1.655.000 TL
Kampanyalı Fiyat: 1.595.000 TL
Teklif Formu

Yeni Niro Ev


Kia, yeni Niro EV modelini beğeniye sundu. Üstün özellikleriyle konfor ve kaliteden ödün vermeden üretimlerine devam etmektedir. Kia otomobil markaları arasında az tüketim, kalite ve güvenlik bakımından ön planda yer almaktadır.

 

 Yeni niro ev modelleri kullanıcılar arasında ilk tercih olmaktadır. Özel tasarımı iç-dış dizaynı ve ön yolcu koltuk konforu sunmaktadır. Kia yeni niro ev modeliyle sektöre hareket kazandıran kia, maksimum konfor hedefiyle ayrıcalığına devam etmektedir. 

 

Yeni Niro Ev Model Özellikleri


Niro Ev Fiyat Listesiiçin fiyatlistesine tıklayınız    

Bu Fiyat Listesindeki Fiyatların Geçerliliği 28/02/2023'dür Kia Fiyat Ve Kampanyaları Haber Vermeksizin Değiştirme Hakkına Sahiptir.
Kia üretimleri arasında yüksek konfor ve zarafet ürünü niro ev modeli üst kalite özellikler taşımaktadır. Günün her saatinde seçim yapabileceğiniz kia yeni niro ev modelleri arasından tercih yapabilirsiniz.

 

 Yolcu rahatı ve temiz hava sirkülasyonu için açılır kapanır tavan ayrıcalığı sunuyor. Yeni niro ev modeli sahipleri evinin konforunu otomobilinde de yaşayabilmektedir. Yeni niro ev modelleri özellikleri arasında;


Kör nokta çarpma önleyici sitem,


Akıllı hız önleyici,


Kontrol panelinde Multi mod özelliği,


Dokunmatik eğlence sistemi,


Elektrik enerjisiyle açılabilen sonroof(açılır tavan),


Şerit takip sistem özelliği,


Özel ambiyans ışıklandırma,


Yatış pozisyonuna gelebilen ön koltuk,


 Geniş Sunroof,


Renk seçeneği bulunmaktadır. Maksimum güvenlikli yeni niro ev modelinizin arasından aile ve dostlarınızla keyfini çıkarabilirsiniz.


Kia marka ve modelleri arasında yeni niro ev modelleri kullanıcılarına özel tasarım ayrıcalığıyla satışa sunulmaktadır. Siz de bulunduğunuz yerden kia.baykaralarotomotiv.com adresini ziyaret edebilir tercihinizi yapabilirsiniz.

 

 Aracınızı fiziki olarak kendiniz teslim alabileceğiniz gibi adresinize teslim edilmesini de isteyebilirsiniz. Firma güvencesiyle tarafınıza ulaştırılacak olan yeni niro ev model otomobilinizin hemen keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

 

 Yeni Niro Ev Model Fiyatları

 

 Can ve mal güvenliği, kalite ve konforu aynı anda sunabilen yeni niro ev modeli otomobil fiyatları merak edilmektedir.


360 derece dönebilen jant,


1.570 yükseklik,


4.420 uzunluk ve


1.825m uzunluk ölçülerine sahiptir.


Yüksek verim az tüketim ilkesiyle kullanıcıların ilk tercihidir.


Geniş renk seçeneği ve ayrıcalıklı tasarımıyla kia yeni niro ev modeli yıllar boyu konfor sağlayacaktır. Tüm model ve tasarım özellikli kia otomobiller arasından yeni niro ev modelini tercih edebilirsiniz.


7/24 kia.baykaralarotomotiv.com sitesini ziyaret ederek otomobilinizi seçebilirsiniz. Firma güvencesiyle sahip olacağınız aracınızın bakım onarımından yağ kontrolüne kadar güvenle yapılacağından emin olabilirsiniz.

 

 Düşük fiyata sahip olabileceğiniz yüksek kalite ve konfor ürününüzün varlığı hayatınıza konfor kazandıracaktır.  Kia.baykaralarotomotiv.com kasko, servis, periyodik bakım gibi tüm gereksinimlerinizde yanınızda olup güvenli hizmet verecektir. Size uzun yıllar yeni niro ev model otomobilinizin keyfini sürdürmek kalacaktır.

-Kia Yetkili Bayi Ve Servisi Baykaralar

Çamlıca