Menu
Menu

Görseldeki araçlar ile satışa sunulan araçlar arasında farklılık bulunabilir.

Galeri

Yeni Cerato

Her sürüşte keyfi yeniden başlatın!

Kia Cerato Dış Tasarım

Hayatı yeniden keşfedin!

Şehirde ya da doğada her zaman keşfedilecek keyifli noktalar vardır. Siz de yeni yerler keşfetmeye, anılar biriktirmeye meraklıysanız Cerato tam size göre. Kompakt ve bir o kadar geniş iç tasarımıyla Yeni Cerato tanışmanız için sizi bekliyor.

LED arka stop lambaları

Yenilenen Tasarım

Tam LED ön farlar

Kia Cerato İç Tasarım

Modern iç tasarımın sunduğu rahatlığı keşfedin!

Geniş ve şık ön konsol ile modern bir formatta gruplanan eğlence ve klima kontrolleri, araç içerisinde geçirdiğiniz zamanı daha keyifli hale getirir.

Android Auto

Sürüş Modu Seçimi

Direksiyondan kumandalı vites kulakçıkları

Akıllı anahtar

502 litre bagaj hacmi

60:40 oranında katlanan arka koltuklar

Yeni Cerato Renk Seçenekleri

Yeni Cerato Fiyat Listesi

Yeni Cerato
1.6L 128 PS Otomatik
Yeni Cerato 1.6L 128 PS Otomatik
Fiyat: 1.240.000 TL
Kampanyalı Fiyat: 1.120.000 TL
Teklif Formu
Yeni Cerato
1.6L 128 PS Otomatik
Yeni Cerato 1.6L 128 PS Otomatik
Fiyat: 1.390.000 TL
Kampanyalı Fiyat: 1.270.000 TL
Teklif Formu

Kia Cerato

2023 kia cerato modelleri, sürücülerde yüksek performanslı sürüş keyfini yaşatırken, harika iç donanımı ile konforlu bir sürüş deneyimi yaşatmaktadır. En gelişmiş teknoloji ile üretilen araçlar, Kia markanın en iddialı modelleri arasında yer almaktadır.

Kia Cerato Fiyat Listesi


için fiyatlistesine tıklayınız    

Bu Fiyat Listesindeki Fiyatların Geçerliliği 28/02/2023'dür Kia Fiyat Ve Kampanyaları Haber Vermeksizin Değiştirme Hakkına Sahiptir.


Kia  Cerato 

Yenilenmiş olan iç tasarım özellikleri ve sürüş teknikleri ile çok etkili bir model olmaktadır. Aynı zamanda kusursuz bir aerodinamik yaratmak için özel bir tasarım ile çizilen hatlar, araçların çok şık bir imaja sahip olmasını da sağlamaktadır. Araç içi genişlik ve konforlu tasarım ile çok rahat bir sürüş deneyimi sağlanmaktadır. 

 


Kia Cerato Model Özellikleri

 

 Gelişmiş sürüş teknikleri ve dış görünüş tasarımları ile Kia Cerato modelleri, harika bir görünüme sahip olmaktadır. Modern iç tasarım özellikleri ile ön konsolun geniş ve de şık görünümü ile araç içinde geçirmiş olduğunuz zaman çok konforlu ve keyifli olacaktır.

 

 Ayrıca dış donanımda tam led farlar ve led arka stop lambaları harika bir görünüşe sahiptir. Bu kapsamda da hem ön far grubu hem de arka far grubu başlangıç ve de bitiş noktalarında kullanım sağlanan eğim ile aracın çok güçlü bir görünüme sahip olmasını da desteklemektedir.

 

 Kia Cerato Sürüş Konforu

Son zamanların en iddialı aracı kia cerato tasarımından almış olduğu aerodinamik gücü ve yüksek performansa sahip motoru ile çok etkileyici bir sürüş dinamiği ortaya koymaktadır. Bu noktada 128 PS beygir gücünde üretilen araç, benzinli motor sessiz yapısı ile konfor konusunda da çok iddialı olmaktadır.

 

 Sürüş modu seçimi ya da yüksek yol tutuşu ve frenleme mesafesi özellikleri ile harika bir sürüş konforu sağlamaktadır. Direksiyondan kumandalı vites kulakçıkları ile en yeni teknolojiden faydalana iç donanımı sürücülere çok farklı bir deneyim yaşatmaktadır. En yeni donanım özelliklere sahip Kia yeni Cerato modelleri çok fazla sürücü tarafından yakından takip edilmektedir. 

 

 Kia Cerato Kullanım Avantajları 

 

 Tasarım özellikleri olarak, deri vites topuzu ve direksiyon simidi çok şık ve rahat bir yapıya sahiptir. 

 Hem yüksek hem de derinlik ayarlı özelliğe sahip direksiyon, direksiyondan kumandalı olan dokunmatik ekranlı multimedya sistemi, kaliteli kumaş seçenekleri ve ayarlanabilen sürücü koltuğu ile çok avantajlı özellikler içermektedir.

 

 Sürücüler dışında yolcular içinde konforlu olan arka koltuklar 60:40 katlanabilir özelliktedir. Sürüş sırasında çok büyük kolaylık sağlayan, geri dönüş kamerası da çok büyük avantaj sağlamaktadır. Geniş bagaj hacmi ile seyahatlerde büyük kolaylık sağlanmaktadır. Bunun yanında akıllı anahtar özelliği ile de çok avantajlı bir kullanım olanağı sağlamaktadır.

-Kia Yetkili Bayi Ve Servisi Baykaralar

Çamlıca