Menu
Menu

Görseldeki araçlar ile satışa sunulan araçlar arasında farklılık bulunabilir.

Galeri

Kia Niro Hybrid

Sadece daha büyük düşün.

Heyecan verici tasarım.

Her detayda etkileyici ve kendinden emin tasarım.

Yeni Kia Niro, şık, ayırt edici dış tasarımı, karakteristik "kaplan yüzünü" öne çıkaran motor kaputu ve kalp çizgisi şeklindeki LED gündüz farları ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekiyor. Görünüm, entegre, merkezi bir şarj kapağına sahip güçlü bir alt hava girişi ile tamamlanır.

Şerit Takip Asistanı (LFA)

Kör Nokta Çarpışma Önleme Asistanı (BCA)

Ön Çarpışma Engelleme Asistanı (FCA)

İç Tasarım

Verimli, güçlü bir sürücü.

O kadar rahat ki hiç inmek istemeyeceksiniz.

Geri görüş kamerası

Kablosuz şarj sistemi (Wireless Charger)

10,25

Sürüş modu seçimi

Yeni Niro Hybrid Renk Seçenekleri

Fiyat listesi ve Kampanya sayfasını görüntülemek için tıklayınız

Fiyat Listesi

Yeni Niro Hybrid İç Renk Opsiyonları

Yeni Niro Hybrid Fiyat Listesi

Yeni Niro Hybrid
1.6L 141 PS DCT (Otomatik)
Yeni Niro Hybrid 1.6L 141 PS DCT (Otomatik)
Fiyat: 2.100.000 TL
Teklif Formu

Kia Niro Hybrid


2023 Kia Yeni Niro Hybrid modelleri yeni tasarımı, 139 beygir gücünde ve dört silindirli motoru ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 


Kia Niro Hybrid Fiyat Listesi


Bu Fiyat Listesindeki Fiyatların Geçerliliği 28/02/2023'dür Kia Fiyat Ve Kampanyaları Haber Vermeksizin Değiştirme Hakkına Sahiptir.
 2023  Kia Yeni Niro Hybrid  Dış Tasarımı

 

 Yeni aracın ön tarafında da diğer Kia araçlarında bulunan ızgara yer almaktadır. Ön farların altında yer alan bu ızgaralar Elektrik ve Hybrid versiyonlarda tamamen kapalı konumda ve krom dolgu parçası ile üretilmiştir.


Bu Fiyat Listesindeki Fiyatların Geçerliliği 28/02/2023'dür Kia Fiyat Ve Kampanyaları Haber Vermeksizin Değiştirme Hakkına Sahiptir.

Arka tarafta ince farlar bulunmaktadır. Bununla birlikte farklı versiyonlarda sis lambaları, sunroof ve yağmuru algılayan ön cam silecekler de bulunmaktadır. Araç jantları ise 18 inç boyutundadır. Önceki nesle göre kia yeni niro hibrit modelleri biraz daha büyük. Gövde 6 metreden daha uzun iken Dingil mesafesi ise 2.5 metreden biraz daha uzun. Böylelikle yük taşıma kapasitesi önce ki nesle göre daha artmıştır.

 

 İç Tasarım 

 

 İç kısımda 10.3 inç boyunda bilgi-eğlence sistemi bulunmaktadır. Burada Kia’nın son sürümü olan Kia UVO yazılımı kullanılacak. Kablosuz Apple CarPlay ile Android Auto standart olarak sistemde yer alacak. Bununla birlikte kablosuz telefon şarj pedi ve 8 hoparlörlü Harman/ Kardon stereo ses sistemi ise isteğe bağlı olarak gelmektedir.


 Döşemelerde okaliptüs yapraklarının lifleri ve geri dönüştürülmüş malzemeler kullanılmış. Bununla birlikte araçta önceki nesilde yer alan kol tipi vites topuzu yerine yeni döner bir vites topuzu bulunmaktadır.

 

 Motor Performans

 

 Yeni Kia niro hibrit 1.6 litrelik sıralı dört motoru ile toplam 139 beygir gücünde. Altı ileri çift kavramalı şanzıman sistemde mevcuttur. 2023 kia yeni niro hibrit modelleri sadece önden çekiş sistemli olmaktadır.

 

 Kia Seviye 2 şarj cihazına bağlandığı zaman batarya 3 saatten daha kısa sürede dolmaktadır. Her donanım seviyesine ayrı önden çarpma uyarı sistemi ile trafik uyarı sistemi birlikte gelmektedir. Bununla birlikte kör nokta izleme özelliği de güvenlik sistemleri içerisinde yer almaktadır.

 -Kia Yetkili Bayi Kia Baykaralar


Çamlıca