Menu
Menu

Görseldeki araçlar ile satışa sunulan araçlar arasında farklılık bulunabilir.

Galeri

Kia Bongo: Kazandıran Çalışan

“Yükle ustam yükle” diyen, siz çalıştıkça daha çok çalışan, işinizin dostu Kia Bongo. Onunla işler yolunda.

Kia Bongo Dış Tasarım

Daha geniş, daha uzun, daha hızlı... Kısaca Kia Bongo her yönüyle daha iyi

Kia Bongo’nun yeterli yük kapasitesi, sınıfında lider motor ve fren performansı, aerodinamik tarzı ve sürücüye yönelik ayrıntılara gösterilen özen işinize odaklanmanızı sağlar.

Yuvarlak Kenarlı Kasa Kapakları

Deri Koltuk

90° ve 180° Açılabilen Arka Kasa Kapağı

Kia Bongo Dış Tasarım

Kia Bongo ihtiyaçlarınız için tasarlandı

Immobilizer Anahtar

Torpido Gözü

Elektrikli Ön Camlar

Koltuk Arası Konsol

Bongo Renk Seçenekleri

BEYAZ

Fiyat listesi ve Kampanya sayfasını görüntülemek için tıklayınız

Fiyat Listesi

Bongo Fiyat Listesi

Bongo
2.5L 130 PS Manuel
Bongo 2.5L 130 PS Manuel
Fiyat: 895.000 TL
Kampanyalı Fiyat: 830.000 TL
Teklif Formu

Kia Bongo


Kia Bongo modelleri, ticari kamyonet sınıfında yenilenen iç ve dış detaylarıyla farklı bir sürüş deneyimi yaşatmaktadır. Son derece kullanışlı olan kia bongo modelleri 2012 yılından bu yana üretilmektedir. Geniş bir çift kabin ağırlığına sahip olmakta olup farklı operasyonlarda faaliyet göstermektedir. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için Kia Bongo vazgeçilmez olmaktadır.

 

Kia Bongo Fiyat Listesi


için fiyatlistesine tıklayınız              

Bu Fiyat Listesindeki Fiyatların Geçerliliği 28/02/2023'dür Kia Fiyat Ve Kampanyaları Haber Vermeksizin Değiştirme Hakkına Sahiptir. Kia Bongo Teknik Özellikleri

 

 100 km'de 10 litre miktarda benzin tüketmekte olup yakıt tüketimi konusunda dikkat edilmektedir. Geniş kargo yük bölmesi sayesinde maksimum kolaylık sağlamaktadır. Yeterli yük kapasitesi, sınıfında lider motor ve fren performansı, büyük beğeni toplamaktadır. Aracın tasarımında sürücüye yönelik ayrıntılara özen gösterilmiş bulunmaktadır.

 

 Kia Bongo Kullanıcı Yorumları

 

 Önden motorlu ve arkadan itişli bir yapıya sahip olan kia bongo modelleri birçok rakibine karşı daha dayanıklı olmaktadır. Köşeli bir tasarıma sahip olmasına rağmen kolayca yükleme ve boşaltma yapılmaktadır. Pratik çözümlere sahip Kia Bongo, şehir içinde rahatça kullanılmaktadır. Kia Bango fiyat konusunda da kullanıcıların ilk tercihi olmaktadır.

 

 Kia Bongo Donanımları

 

 Kia Bongo modelleri, konfor donanım paketleri ile birlikte sunulmaktadır. Konfor donanım paketleri kapsamında gündüz ve sis farı, koltuklar arasında konsol, otomatik camlar, manuel klima ve yokuş kalkış desteği bulunmaktadır. Kamyonet sınıfı bir araç olan Kia Bongo modelleri, 3 koltuğa sahip olmaktadır. Kia Bango donanımları sayesinde kasislerde herhangi bir rahatsızlık vermemektedir.

 

 Uzun mesafeler ve kısa mesafeler göz önüne alınarak Kia Bongo donanımları genişletilmektedir. Aerodinamik tarzı sayesinde şoför sadece işine odaklanmaktadır. Bir ticari kamyonette istediğinizden daha fazlası Kia Bongo modellerinde sunulmaktadır.

 

 Sınıfının önde giden avantajları için Kia Bongo modelleri tercih edilmektedir. Deri koltuk konforu, gece ve gündüz ayrımı yapan dikiz aynalar ve far yükseklik ayarı gibi donanımları ile farkını ortaya koymaktadır.

 

 Kia Bongo Fiyatları

 

 Kia Bongo modellerine göre fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Tavsiye edilen perakende anahtar teslim satış fiyatında vergi miktarları bilgi mahiyetinde belirtilmekte olup bağlayıcı bir etkisi olmamaktadır. Fonlarda, vergilerde ve KDV oranlarında meydana gelebilecek değişiklikler, tavsiye edilen perakende anahtar teslim satış fiyatına yansıtılmaktadır.

 

 Kia Bongo fiyatları için bayiler kendi satış fiyatlarını belirleyebilmektedir. Kullanıcılar bütçelerine uygun Kia Bongo modellerini tercih etmektedir. Piyasanın gördüğü en kaliteli araçlar arasında Kia Bongo modelleri yer almaktadır.

 

 Kia Bongo modelleri arasında seçim yapmadan önce tüm teknik özelliklere dikkat edilmektedir. Kullanıcılar teknik özelliklerini inceleyerek hangi modele ihtiyacı olduğunu belirlemektedir. Güçlü ve ekonomik olan Kia Bongo modelleri, popüler bir seçim haline gelmektedir.

-Kia Yetkili Bayi Ve Servisi Baykaralar

Çamlıca